Svatbu neděláte kvůli videu,
video děláte kvůli památce.

Jsem opravdu moc rád, když na mě myslíte v den svatby a snažíte se jít dobrému videu naproti. Ale nesmí to jít proti celkovému zážitku ze svatby pro vás i pro hosty. Nebudu vás tedy nutit do hodinového párového natáčení nebo čehokoliv, co byste vy sami nechtěli. Je to den o vás a pro vás.
edit 3.00_03_10_21.Still002-2

JAK TO U MĚ FUNGUJE?

01.

Nezávazná poptávka

Pokud se rozhodnete, že právě já jsem nabídkou portfolia a služeb ideálním člověkem, který zaznamená vaše vzácné okamžiky, tak se budu moc těšit na vaši zprávu skrz kontaktní formulář. Moc rád si přečtu něco o vás, vašich zálibách a moc rád zodpovím vaše dotazy. Abych vám uměl napsat přesnou cenu, tak budu potřebovat vědět, jaký balíček a doplňky si budete přát, jak daleko od Prahy se bude vaše svatba konat, v kolik hodin proběhne obřad a jak dlouho mám být přítomen na svatbě. Nezapomeňte uvést termín svatby, ten je pro mě nejdůležitější. Ceny nemám veřejné, protože je ovlivňuje více faktorů. Ale nebojte, ceny mám pevné. 

02.

Online schůzka

Zhruba týden až 14 dní před svatbou si zavoláme přes meets.google.com, abychom se trošku poznali, probrali harmonogram dne a řekli si naší představu dokonalého svatebního videa. 

03.

Svatba

V den svatby za vámi přijedu 2h před obřadem nebo tak, jak jsme se domluvili na online schůzce před svatbou. V den svatby od vás už jen potřebuju, abyste si den užívali a prožívali. Já budu zaznamenávat realitu vašeho dne.

Při přípravách si nic nearanžuju. Točím jen to, co vidím (a případně to, co si naaranžuje fotograf). Každopádně mě neuvidíte věšet šaty někam venku na strom nebo vám nebudu uklízet pokoj, abych měl čistý záběr. Samozřejmě jako každý tvůrce hledám to správné světlo a k dobrému záběru si pomůžu a třeba vás poprosím, abyste se mi na něj při oblékání šatů nebo saka posunuli.

Při obřadu se snažím být citlivý a nenarušovat ho hlasitou chůzí. Nicméně je potřeba počítat s tím, že při obřadu se fotograf s kameramanem potřebují přesouvat po prostoru k zachycení záběrů z různých úhlů a je dobré na to myslet. Například nechat trochu prostoru za obřadním místem a nenalepit ho ke zdi, abychom za ním mohli projít.

Během dne budu točit přirozené situace a momenty, na které budete jednou rádi vzpomínat.

V podvečer, kdy je zpravidla nejlepší světlo, bychom spolu uskutečnili párové natáčení. Při něm vás nebudu štelovat do nepřirozených póz. Spíš bych se vás pokusil navést do situací, které mi pomohou vás přirozeně natočit. Nemusíte se toho vůbec bát. Sám se na opačné straně foťáku moc necítím a dokážu se do vás vžít. 

Snažím se udělat pro vás to nejlepší svatební video, ale celkový zážitek ze svatby je pro mě důležitější.

04.

Postprodukce

Po svatbě si udělám výběr ze záběrů z vašeho svatebního dne. Jakmile je tento proces zvaný „výběrka“ hotový, začnu vybírat hudbu z banky. S výběrem hudby se vám ozvu, napíšu vám svoji představu, schválíme si ji a začnu pracovat na vašem videu.

05.

Odevzdání

Svatební videoklip vám odevzdám online přes úschovnu v rozlišení 4k a vysoké kvalitě pro archivaci a pomocí služby vimeo, které je ideální pro sdílení. 

Odevzdání videa slíbím nejpozději do 8 týdnů od svatby. Každá svatba je jedinečná a bez dostatku času bych se jí nemohl věnovat naplno. Nikdy bych nepředal práci, se kterou si nejsem jistý.

SVATEBNÍ BALÍČKY

1.

SVATEBNÍ KLIP

Svatební klip v délce 3-6 minut

Natáčení ve svatební den 10 hodin

Doprava 9 kč/km z Prahy tam a zpět

2.

SVATEBNÍ KOMPLET

Svatební klip v délce 3-6 minut

Svatební video v délce 12-20 minut

Natáčení ve svatební den 10 hodin

Doprava 9 kč/km z Prahy tam a zpět

3.

HODINY NAVÍC

+1h na svatbě 2500 Kč

+2h na svatbě 3800 Kč

Nejdelší možná délka s vámi strávená na svatbě je 12h, jen po takovou dobu zvládnu v maximální soustředěnosti natáčet.

4.

DOPLŇKY

Chcete se pochlubit na sítích hezkým reels videem ve formátu 9:16 o délce cca 60 sekund sestříhané z těch nejlepších záběrů?

Líbí se vám letecké záběry na místo, kde budete trávit svůj velký den? Mohu nabídnout záběry z dronu pro dokreslení atmosféry ve videu, pakliže to letová situace či počasí dovolí.

Vaše svatba začíná už večer před dnem D a chcete, abych vám ho zachytil? 

Chcete vaše video vidět do 10 dní od svatby? 

NOVINKA

SVATEBNÍ TELEFON

Celý den 2800 – 3200 Kč dle výběru telefonu.

Možnost vybrat ze tří telefonů.

K telefonu neonový nápis.

Delivery a navrácení přes zásilkovnu.

Víc informací na kladnicek.lukas@gmail.com, nebo  www.svatebnivzpominka.cz