LK

FAQ

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI OHLEDNĚ SVATEBNÍHO DNE​

Aktuálně bydlím v Praze – ve Strašnicích.

Jak daleko je potřeba – klidně i letecky. Při cestování po ČR preferuji cestování do dvou hodin od Prahy. Cestovné je 7kč/km z Prahy a zpět.

Záleží na  konkrétním období a vytíženosti. Snažím se video i fotky odevzdávat co nejrychleji to okolnosti dovolují. Maximálně jsou to čtyři týdny, avšak v 90% se mi podaří odevzdat práci do jednoho týdne.

Aktuálně pro rok 2021 nabízím klipové video 3-4 minuty nebo i variantu klipové video + delší video na cca 10-15 min.

Používám fullframe bezzrcadlovku Sony A7III a novinku Sony A7SIII. Objektivy Sony Zeiss Distagon 35mm f1.4, Sony 35mm f1.8, Sony 85mm f1.8, Sony 24-105mm f4, Samyang 18mm f2.8 a další techniku.

Napište mi přes kontaktní formulář a já se vám ozvu. Odpovím na vaše dotazy a v případě, že se domluvíme, poprosím vás o cca 30% z ceny sloužící k rezervaci vašeho svatebního dne. Jakmile obdržím platbu, tak si závazně zapisuji váš datum v mém kalendáři a není tak možné, že by vám váš termín někdo vzal. Ani kdyby se snažil někdo přeplatit (Ano, už se o to někdo pokoušel :D). Tedy záloha slouží jako rezervační poplatek. Záloha je nevratná. V případě zrušení svatby termín znovu uvolním a pokud se mi podaří najít náhradní svatbu, zálohu vrátím v plné výši. Záloha je vratná pouze v případě, že bych se z vážných důvodů nemohl dostavit na vaši svatbu, což se nikdy nestalo:) nebo v případě zásahu vyšší moci.

Rád vám zašlu náhled Smlouvy o dílo, kterou spolu můžeme sepsat. Nicméně samotná psaná komunikace v emailu je pak platná jako smlouva.

Na vyžádání vám rád zašlu ceník s popisem služeb a nabídky mých balíčků u svateb. 

Ze svatby dostanete cca 400 a více upravených fotek.

Od příprav až po večerní zábavu. Tak, abych byl schopný odevzdat výsledek, se kterým budu spokojený. Celodenní natáčení je bráno jako 10 – 12h – upřesníme si podle harmonogramu. 

Takové přání bohužel nemohu splnit. Svatební den je plný momentů, které se nedají opakovat a tak se dá udělat pořádně jen jedna služba.

Theme — Timber
2021 © Všechna práva vyhrazena. Stahování a používání fotek je bez mého povolení zakázáno.
Back to top
error: Content is protected !!