FAQ

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI OHLEDNĚ SVATEBNÍHO DNE​

Na vyžádání vám rád zašlu ceník s popisem služeb a nabídky mých balíčků u svateb. Potřebuji znát pouze místo vaší svatby kvůli vzdálenosti od Prahy a hlavně termín vaši svatby. Ceny se drobně liší například v červnu oproti říjnovému termínu. Ceny začínají na 24tis. kč.

Ceny pro rok 2023 zůstávají stejné jako byly v roce 2022.

Aktuálně bydlím v Praze – ve Strašnicích.

Jak daleko je potřeba – klidně i letecky. Při cestování po ČR preferuji cestování do dvou hodin od Prahy. Cestovné je 11kč/km z Prahy a zpět.

Záleží na  konkrétním období a vytíženosti. Snažím se video i fotky odevzdávat co nejrychleji to okolnosti dovolují. Maximálně jsou to čtyři týdny, avšak v 90% se mi podaří odevzdat práci do jednoho týdne.

Aktuálně pro rok 2022 a 2023 nabízím klipové video 3-4 minuty nebo druhou variantu klipové video + delší video na cca 10-15 min.

Používám fullframe bezzrcadlovku Sony A7III a novinku Sony A7SIII. Objektivy Sony Zeiss Distagon 35mm f1.4, Sony 35mm f1.8, Sony 85mm f1.8, Sony 24-105mm f4, Samyang 18mm f2.8 a další techniku.

Napište mi přes kontaktní formulář a já se vám ozvu. Odpovím na vaše dotazy a v případě, že se domluvíme, poprosím vás o cca 30% z ceny sloužící k rezervaci vašeho svatebního dne. Jakmile obdržím platbu, tak si závazně zapisuji váš datum v mém kalendáři a není tak možné, že by vám váš termín někdo vzal. Ani kdyby se snažil někdo přeplatit (Ano, už se o to někdo pokoušel :D). Tedy záloha slouží jako rezervační poplatek. Záloha je nevratná. V případě zrušení svatby termín znovu uvolním a pokud se mi podaří najít náhradní svatbu, zálohu vrátím v plné výši. Záloha je vratná pouze v případě, že bych se z vážných důvodů nemohl dostavit na vaši svatbu, což se nikdy nestalo:) nebo v případě zásahu vyšší moci.

Rád vám zašlu náhled Smlouvy o dílo, kterou spolu můžeme sepsat. Nicméně samotná psaná komunikace v emailu je pak platná jako smlouva.

Ze svatby dostanete cca 500 a více upravených fotek. 

Od příprav až po večerní zábavu. Tak, abych byl schopný odevzdat výsledek, se kterým budu spokojený. Základní balík je na 10h, lze však přikoupit +1 nebo +2h, pokud bychom se nevešli do harmonogramu nebo jste chtěli pokrýt i čas párty.

Takové přání bohužel nemohu splnit. Svatební den je plný momentů, které se nedají opakovat a tak se dá udělat pořádně jen jedna služba. Cítím se víc jako kameraman, takže pokud na svatbě budete mít i fotografa i kameramana, moje pozice je jasná:).

This website stores cookies on your computer. Cookie Policy