FAQ

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI OHLEDNĚ SVATEBNÍHO DNE​

Na vyžádání vám rád zašlu ceník s popisem služeb a nabídky mých balíčků u svateb. Potřebuji znát pouze místo vaší svatby kvůli vzdálenosti od Prahy a hlavně termín vaši svatby. Ceny se drobně liší například v červnu oproti říjnovému termínu. Ceny se pohybují v rozmezí od 24 tis. kč. do cca 40 tis. kč. Vždy záleží na konkrétních službách, termínu a času s vámi stráveném.

Ceny pro rok 2023 zůstávají stejné jako byly v roce 2022.

Aktuálně bydlím v Praze – ve Strašnicích.

Jak daleko je potřeba – klidně i letecky. Při cestování po ČR preferuji cestování do dvou hodin od Prahy. Cestovné je 11kč/km z Prahy a zpět.

Záleží na konkrétním období a vytíženosti. Snažím se video i fotky odevzdávat co nejrychleji to okolnosti dovolují. Maximálně je to osm týdnů, avšak v 80% se mi podaří odevzdat práci dříve.

Aktuálně pro rok 2024 nabízím klipové video 3-6 minut nebo druhou variantu klipové video + delší video na cca 12-20 min. Jako doplněk k videu lze pořídit video ve formátu 9:16 vhodné ke sdílení na sociálních sítích.

Používám fullframe bezzrcadlovku Sony A7SIII a v batohu vozím jako záložní tělo Sony A7IV. Objektivy Sony Zeiss Distagon 35mm f1.4, Sony 35mm f1.8, Sony 85mm f1.8, Sigma 24-70mm f2.8 Samyang 18mm f2.8 a další techniku.

Napište mi přes kontaktní formulář a já se vám ozvu. Odpovím na vaše dotazy a v případě, že se domluvíme, poprosím vás o cca 30% z ceny sloužící k rezervaci vašeho svatebního dne. Jakmile obdržím platbu, tak si závazně zapisuji váš datum v mém kalendáři a není tak možné, že by vám váš termín někdo vzal. Ani kdyby se snažil někdo přeplatit (Ano, už se o to někdo pokoušel :D). Tedy záloha slouží jako rezervační poplatek. Záloha je nevratná. V případě zrušení svatby termín znovu uvolním a pokud se mi podaří najít náhradní svatbu, zálohu vrátím v plné výši. Záloha je vratná pouze v případě, že bych se z vážných důvodů nemohl dostavit na vaši svatbu, což se nikdy nestalo:) nebo v případě zásahu vyšší moci.

Rád vám zašlu náhled Smlouvy o dílo, kterou spolu můžeme sepsat. Nicméně samotná psaná komunikace v emailu je pak platná jako smlouva.

Pokud jste si mě objednali na svatbu jako fotografa, tak ze svatby dostanete minimálně 500 upravených fotek poslaných přes online úložiště.

Od příprav až po večerní zábavu. Tak, abych byl schopný odevzdat výsledek, se kterým budu spokojený. Základní balík je na 10h. Pokud bychom se časově nevlezli do harmonogramu nebo jste jen chtěli pokrýt i čas párty, tak jde přikoupit +1h nebo +2h.

Takové přání bohužel nemohu splnit. Svatební den je plný momentů, které se nedají opakovat a tak se dá udělat pořádně jen jedna služba. Cítím se víc jako kameraman, takže pokud na svatbě budete mít i fotografa i kameramana, moje pozice je jasná:).