presety

PRESETY 2021 VÁM POMOHOU NAJÍT VLASTNÍ STYL

V balíku Presety 2020 najdete 13 unikátních presetů, které jsou každý svým způsobem unikátní a zároveň k sobě ladí. K používání presetů potřebujete program Adobe Lightroom (presety jsoiu ve formátu .xmp a tak je lze používat v programu Adobe Photoshop.) 

LK - AUTUMN

Podzimní preset, kde zelená jde do žluta, modrá do šedozelené. Je potřeba mít správně zaexponovaný obličej, aby tento preset neházel pleť do oranžových barev.

Lze získat výhodněji v balíku Presety 2021.

LK - BLACK N WHITE

Můj hodně oblíbený a univerzální preset. Věřím, že si černobílý preset najde svoje oblíbence. Lze aplikovat na téměř jakoukoliv fotku. Doporučuji před aplikací vyvážit bílou a expozici.

Lze získat výhodněji v balíku Presety 2021.

LK - BUSINESS

Jeden z nejuniverzálnějších presetů tohoto balíku. Hodí se na úpravu čehokoliv. Hezky vytáhne všechny barvy a černou hodí do lehce černošedé.

Lze získat výhodněji v balíku Presety 2021.

LK - COLORED

Preset Colored lehce kontrastuje obraz, aby vynikly barevně detaily na fotce. Zelená je tmavá, sytá a hnědá je výrazná. Modré tóny jsou ztlumeny.

Lze získat výhodněji v balíku Presety 2021.

LK - CONIFER 1,2 a 3

Presety Conifer miluju na fotkách v lese. Ideálně jak název napovídá v jehličnatém. Conifer 1 je základní, Conifer 2 neposílá zelenou barvu tolik do syta a Conifer 3 se zelenou pracuje jako Conifer 1, ale pleťové tóny nejsou tolik tmavé a oranžové.

Lze získat výhodněji v balíku Presety 2021.

LK - EUROPE 1, 2

Univerzální presety Europe 1 a 2 jsou univerzální a hodí se jak k focení jídla, architektury, tak přírody a lidí. Europe 1 zachovává modrou barvu a Europe 2 lehce zelenou  posílá do žluta.

LK - LOMO 1

Lomo 1 je profil, který připomíná staré analogové foťáky, kde film ladil fotky do teplých odstínů. U presetů Lomo je opravdu potřeba, aby fotka správně zaexponovaná a měla správně vyváženou bílou. 

LK - LOMO 2

Lomo 2 je hodně artový preset, specifický a není univerzální. Ladí fotky hodně do teplých tónů. U presetů Lomo je opravdu potřeba, aby fotka správně zaexponovaná a měla správně vyváženou bílou. 

LK - Normal

(warm green v.2)

Upgrade presetu z prvního balíku. Změny jsou v oblasti pleťové barvy.

LK - WEDLITE

Wedlite tlumí highlights a díky tomu vyniknou pěkně detaily na fotce. Obraz lehce podexponuje a tak je potřeba mít fotku správně zaexponovanou nebo lehce nad. Případně po aplikaci s expozicí pohnout směrem vzhůru. Vždy se orientujme podle toho, jak vypadá obličej, v případě, že není osoba na fotce, tak podle histogramu. Patří také k těm univerzálnějším presetům.

Lze získat výhodněji v balíku Presety 2021.

LK - SMOOTH FILM EMULATOR

Smooth film emulator zesvětluje fotku a přidá grain. Zkuste aplikovat na fotku, kde je hodně tmavých stínů.

Lze získat výhodněji v balíku Presety 2021.

LK - WOMEN'S WORLD

Jak už název napovídá, preset barví obraz do dámských ružových tónů. 

POŘÍZENÍM PRESETŮ SI KOUPÍTE HEZČÍ BARVY A ZÁROVEŇ MI VYJÁDŘÍTE PODPORU JAKO TVŮRCI.

Presety si pořídíte jednorázově, nainstalujete do programu a můžete neomezeně používat. Presety fungují v programech Adobe Lightroom CC, Adobe Lightroom mobile a Adobe Photoshop CC. Dokonce si Lightroom v mobilu nemusíte ani platit, abyste tyto presety mohli používat. Presety do mobilu se neinstalují přes .xmp soubory, ale přes .dng soubory. Instalace bude popsána krok po kroku v .pdf v balíku, který si stáhnete do počítače nebo macbooku po zaplacení objednávky.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy