Tak trochu jiné CV

01.

Po škole

Studoval jsem obor audiovizální tvorba se zaměřením na filmový a reklamní střih na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Na studiích jsem se seznámil se spolužákem, který měl svou produkční společnost Cinq Visuals a první spolupráce byla na světe. Stříhal jsem eventová videa, spoty a videoklipy. 

Přehrát video
Přehrát video

02.

Kazmova výzva

Tesně při dostudování VŠ na mě vyskočila Kazmova výzva, že hledá toho nejlepšího střihače. Tím jsem se samozřejmě v té době cítil a tak jsem podal přihlášku. Jak mi to šlo se můžete podívat ve videu zde.

03.

Stream.cz nebo Seznam zprávy

Výzvu jsem sice nevyhrál, ale hodně si ji užil po svém. Produkci OMS jsem byl asi sympatický, protože mi dohodili job u stream.cz, kde jsem se věnoval self promotion materiálům, střihu pořadů a byl u vzniku Seznam zpráv. Později jsme se všichni přesunuli na Mall.tv, kde jsem začal i natáčet. Jako vrchol tohoto bloku beru pracovní cestu do Paříže.

Přehrát video
Přehrát video

04.

Svatba My Cooking Diary

Moje úplně první svatba. Tahle upršená svatba s termínem 1.9.2017 bude vždycky mojí nejmilejší. Možná ji pár z vás i vidělo, ale nevěděli jste, že jsem ji točil zrovna já a že je to můj svatební debut aneb to jsem zase něco někomu slíbil opilej.

Celý článek od Kačí si můžete přečíst zde.

05.

Na volné noze

Dva nebo tři roky jsem natáčel svatby a současně chodil točit a stříhat do práce. To se dlouhodobě nedalo zvládat a musel jsem se rozhodnout, kde mi srdce bije. S vypuknutím pandemie jsem dával výpověď na mall.tv a začal točit svatby naplno. Samozřejmě mimo sezonu jsem k dispozici firmám a tak jsem měl možnost spolupracovat dlouhodobě s firmou Astratex, Eman nebo Socialpark.