VÁŠ OSOBNÍ FOTOGRAF

FREKVENTOVANÉ DOTAZY

Mým „studiem“ jsou louky, lesy, parky, vyhlídky a další exteriéry. Rád se s vámi projdu po Letenském parku, zajdeme do Šárky, Grébovky či kamkoliv, kde to máte v Praze rádi a je vám to blízké. Nejkrásnější emoce totiž vznikají, když je pohodová atmosféra. Focení malých dětiček zvládneme klidně v parku nebo u vás v domácím prostředí. Vlastní fotoateliér nevlastním, ale pokud chcete fotit ve studiu, doporučím vám studio, které bude plnit vaše představy. Rád za vámi dojedu domů i za Prahu, počítejte s dopravou 11kč/km.

Neupravené fotky neposílám. Je to jen polotovar, který vyleze z foťáku a je to jako byste chtěli po restauraci, aby vám dala suroviny namísto hotového jídla. 

Na termínu se společně domluvíme. Reálně jen nečekejte fotky druhý den, ale ani extrém jako za měsíc. Pošlu vám zaheslovanou galerii, kde mi vyberete určitý počet fotek, které budete chtít a já pak mohu začít na fotkách pracovat. Příklad: Pokud máte balíček 25, tak vyberte 25 fotografií, které se vám líbí. Klidně můžete vybrat fotek víc, každá další nad 25 je zpoplatněna částkou dle ceníku níže – 100kč/ks.

Neznamená to, že bych neuměl fotit a opravoval, co jsem nezvládl. Tedy ne úplně. Na fotce je pro mou spokojenost potřeba vyvážit bílou, srovnat expozici, kontrast atp. Snímky základně vyretušuji. Barevně je ladím do stylu, jaký můžete vidět v portfoliu.

Hlavně abyste se cítili dobře. Jsou však preferovanější barvy, které k sobě hezky ladí a fungují. Pokud budete chtít fotky ve světlém duchu, pak s červeno-černou košilí to moc nepůjde, nebo pokud jdeme fotit těhotenské fotky, tak černé šaty nejsou vhodné, protože se v něm bříško ztrácí atp. 

Balíky „MINI session“, „STANDARD session“ a „UNLIMITED session“ jsou nabízeny pro nekomerční využití, například pro rodinné fotografování vzácných okamžiků. Balíčky se liší cenou, počtem odevzdaných fotografií a časem fotografování. Pokud mě například chcete objednat na focení pro firemní akci nebo fotografování kapely, jedná se o individuální nabídku, kterou řešíme formou balíku „INDIVIDUAL“.“

INDIVIDUÁLNÍ PLÁN