- pure -

fade.

Co znamená pure?

Presety PURE bych vám rád odprezentoval na fotkách, které máme obyčejně všichni v mobilu. Tedy žádné stylizované fotky. Čistá realita rovnou z galerie do Lightroomu. Zároveň pro mě PURE (čistota) reprezentuje fotky, na kterých si presety představuji. Jednoduché fine art fotky v blogerském stylu. 

Ukázka všech možných situací

Na těchto devíti fotkách nejlépe zjistíte, co který balík z řady Pure dělá. Fotky jsou vybrané účelně, aby zastupovaly všechny situace, na které budete chtít presety aplikovat. Vlevo nahoře je dítě na denním (tedy přirozeném) světle v interiéru. Uprostřed nahoře je exteriér v přírodě. Vpravo nahoře máte stylizovanou fotku s dřevem a oranžovým drinekm. Uprostřed vlevo je světlý interiér pod umělým světlem.  Uprostřed jsem já pod umělým světlem. Vpravo uprostřed je kytka v interiéru pod přirozeným světlem. Vlevo dole je kočka, abych ukázal jak preset funguje tmavé na tmavém.  Dole uprostřed je venkovní zástavba a vpravo dole je ukázka toho, jak funguje preset v protisvětle, když je pleť ve stínu. Je totiž dobré se podívat co dělají presety s barvou pleti, v přírodě, tmavé na tmavém či v interiéru pod umělým světlem, zkrátka podle toho, co a kde chcete fotit si vybrat váš balík.

Before After
Before After
Before After
Before After
Before After

Ukázky

Všechny ukázky jsou bez dodatečných úprav. Vždy po aplikaci presetu doporučuju alespoň sladit vyvážení bílé a případně kontrast podle toho, jak moc automaticky zpracoval fotku váš telefon.

Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy