„Naše první zastávka na jídlo bylo na místo, které jsem našel úplnou náhodou na Instagramu. @bestiabudapest má opravdu moc hezky interiér a neskutečně dobrý jídlo a limonády. Doporučuju Bestrami Sandwich a Asian chicken salad. Tohle jsme vyčetli pak na googlu v recenzích a potvrdilo se. Servis na jedničku.
Další jídelní zastávka z těch „must have“ bylo na doporučení @shopaholicnicol – kavárna @cirkusz. Za desetiminutové čekání ve frontě budete odměněni opravdu neuvěřitelně dobrou snídani a budete mít možnost vidět luxusní restaurační setup, jak mají nastavený na place. Fungují jak hodinky a každý dělá to své, aby se každý co nejdřív najedl. Za nás neuděláte chybu s Francouzským toastem a Vejcem Benedikt a pak měli sezónní Vejce Benedikt, ale na bramboráku a s trhanými vepřovým masem místo muffinu a slaniny. To mi chutnalo že všeho nejvíc😍.
Perfektní místo na jídlo, kde si každý vybere je @karavan_budapest . Od vege, přes Asii, sladké až po Americke BBQ (Smokey monkeys bar), které nás zaujalo nejvíc a tak jsme si dali nějaký velký talíř všeho. To bylo taky skvělý 💯! Kdyby nepršelo🌧, byl by to asi silnější zážitek. Ale možná tam aspoň nebylo tolik lidí díky tomu.
No a teď už to bude trošku horší. @mazeltovbudapest všemi doporučovaný nás zklamal. Asi vysoká očekávání vůči ceně. Cenově je to stejné jako Bestia a to jídlo nebylo tak best. Objednávku jídla mi spletli a tak jsme jídlo jedl „na dvě půlky“. Limonáda nic moc. Jídlo bylo normální. Za návštěvu to stojí hlavně kvůli prostředí. To je bomba.
Asi nejhorší zážitek s jídlem máme v @getto.gulyas , kde teda jsme si dali dva druhy „gulášového pokrmu“ a teda obojí byl hnus. Příloha neodpovídala moc popisu, tak jsme byli zaskočeni, ale budiž. Ale jídlo bylo úplně nedochucené a neosolené. Děsně overrated na googlu v hodnocení a tomuhle doporučuju vyhnout se obloukem.“